top of page
 • Jaké služby nabízíte?
  Nabízíme následující služby: Servis PC techniky: Opravujeme počítače a laptopy a řešíme veškeré technické problémy, včetně aktualizací, odstraňování virů, opravy hardwaru a mnoho dalšího. Online kurzy zdarma: Nabízíme širokou škálu online kurzů zdarma v oblasti počítačů a IT, které pomohou získat nové dovednosti a znalosti. Široký výběr PC her zdarma: Poskytujeme přístup k širokému výběru PC her zdarma. Brigády a přivýdělek: Nabízíme různé brigády a příležitosti k přivýdělku v oblasti počítačů a IT Sociální poradenství
 • Kde najdu a jak Vás kontaktuji přes chat?
  1) Přístup k chatu přes počítač , notebook 2) Přístup k chatu přes telefon tablet
 • Jak se přihlásit do členské zóny?
  Pokud jste již zaregistrovaní na našem webu a žádost o členství máte již schválenou, můžete se podívat na náš video návod o přihlášení do členské zóny. Následujte pokyny ve videu a zadejte své přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo). Po úspěšném přihlášení budete mít přístup ke všem funkcím a výhodám naší členské zóny.
 • Jak se odhlásit z členské zóny?
  Pokud se chcete odhlásit z členské zóny, můžete se podívat na náš video návod o odhlášení. Videonávod vám ukáže, jak se správně odhlásit z vašeho aktuálního přihlášení a budete přesměrováni na úvodní stránku.
bottom of page