top of page

NAŠE MENU :

Vítejte ve vzrušujícím světě herní zábavy! Vstupte do naší úžasné Game Free zóny, kde čeká široká škála her dostupných zcela zdarma. Zde se setkáte s komunitou hráčů z celého světa, kteří jsou připraveni sdílet své zážitky a společně si užívat hraní.

 

Jakmile překročíte práh této zóny, otevře se vám brána do nekonečného herního ráje. Každý roh tohoto virtuálního světa skrývá nové dobrodružství, ať už jste fanouškem dobyvatelských strategií, epických RPG nebo rychlých akčních her. Ponořte se do temného podzemí a bojujte o přežití, vydejte se na vesmírnou loď a střílejte se skupinami nepřátel nebo se ztratíte v magických dobrodružstvích s tajemnými artefakty.

 

Ale to není všechno! V naší Game Free zóně můžete také komunikovat s ostatními hráči, kteří sdílí vaši vášeň pro hry. Dejte se do diskusí, zanechte komentáře a sdílejte své nápady, tipy a triky. Jsem tu, abych vám poskytl informace a odpověděl na vaše dotazy týkající se her, strategií a technik.

A co kdybychom si zahráli společně? Napište nám, o jakou hru máte zájem, a možná se najdou další hráči, kteří se k vám připojí. Vytvořme síť přátel a společně prozkoumejme neuvěřitelné světy, soutěžme a bavme se.

 

Takže neváhejte! Vstupte do naší Game Free zóny, kde se otevírá brána do nekonečného herního ráje. Připojte se k naší komunitě hráčů z celého světa, zapojte se do diskusí a buďte součástí vzrušujícího světa her.

 

Těšíme se na vás !

 Chceme vám poskytnout nejlepší možnou službu, takže pokud máte nějaké otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Doufáme, že se stanete pravidelnými návštěvníky našeho webu a že se vám zde bude líbit.Těšíme se na společné sdílení informací, nápadů a zážitků. Na těchto stránkách se budeme věnovat různým tématům, které nás zajímají a snad i vás zaujmou. 

"Po registraci na našem webu se vám otevřou brány do světa hraní volných her z naší knihovny! Získáte vlastní profil, který vám umožní komunikovat s ostatními členy naší herní komunity."

Upozorňujeme však, že přijetí žádosti o členství může trvat několik dní, protože žádosti nejsou schvalovány automaticky, ale ručně. Zároveň Vás budeme kontaktovat na email, který jste uvedli v registraci, aby bylo ověřeno, že máte opravdu zájem o členství u nás. Pokud se k Vašemu členskému účtu nebudete přihlašovat minimálně jednou za dva měsíce, bude váš účet smazán.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat přes chat nebo se přidat do naší GOOGLE MEET skupiny, kde se můžete setkat s dalšími nadšenci. Mějte prosím na paměti, že jsme skupina dobrovolníků a naše činnost není naším zaměstnáním, takže nám může trvat déle odpovědět na Vaše dotazy, pokud zrovna nejsme online. Nicméně se vždy budeme snažit odpovědět co nejdříve.

Registrace a všechny naše služby jsou zcela zdarma. Pokud nám však pošlete finanční příspěvek, budeme velmi rádi. Všechny vaše příspěvky budou využity pro rozvoj našich projektů a provoz našeho webu. Naše hospodaření a příjem vašich příspěvků můžete sledovat na našem Transparentním účtu.

bottom of page