top of page

Vítejte na webových stránkách Klubovny pro volný čas! 

Vítejte na webových stránkách Klubovny pro volný čas! Toto je nový virtuální domov pro všechny hráče a milovníky počítačových her bez ohledu na věk. Ať už jste dítě, dospělý, rodič nebo důchodce, kteří chtějí porozumět svým dětem a jejich vášni pro hraní her, jste vítáni. Jmenuji se Jaroslav Pekař a jako váš průvodce vám představím svět her zcela novým způsobem.

Připojte se k naší komunitě plné vášně a vzrušení a zažijte se mnou dobrodružství hraní her na nejnovějších herních platformách. 

Jako nadšenec pro počítačové hry jsem vytvořil tento projekt s hlubokou láskou k hernímu světu, a to i pro ty, kteří se teprve seznamují s tímto fascinujícím světem. Moje cesta začala, když jsem sledoval, jak můj syn toužil hrát nejnovější herní tituly. Spojoval jsem se s dalšími hráči a společně jsme začali kupovat hry a sdílet zážitky. Proto jsem založil tyto webové stránky a jelikož se počítačové hry hrají ve volném čase, nazval jsem naši komunitu Klubovna pro volný čas.

Pro větší transparentnost a férovost jsem zřídil transparentní účet, kde můžete sledovat, jak je váš příspěvek využit.

V Klubovně pro volný čas nejen že můžete vyzkoušet nejnovější hry, ale také se můžete zapojit do našich soutěží o hry a obohatit tak svou herní sbírku. Sledujte naše stránky a připojte se ke mně na YouTube, kde můžete sledovat naše živé vysílání a být součástí naší komunity.

Přidejte se k naší komunitě na Steamu a sdílejte své herní zážitky, diskutujte o nových titulech a buďte součástí našeho příběhu. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám na klubovnaher@klubovnaprovolnycas.cz nebo se připojte naší skupiny. 

V Klubovně pro volný čas je vaše zábava mou prioritou - těším se na to, jak společně objevíme nové světy her a sdílíme naše vášně s hráči všech věkových kategorií. Připojte se k nám a zažijte, jak se hraní her může stát společenským a vzrušujícím dobrodružstvím pro každého, kdo se přidá k naší komunitě!

V Klubovně pro volný čas máme pro vás připravený můj seznam her, které si můžete zahrát. Seznam obsahuje různé žánry, takže si zde každý najde své oblíbené hry. Ať už jste milovníkem rychlých akčních her, strategických titulů, dobrodružných RPG nebo simulátorů, u nás si přijdete na své.

 

 

Nabízím takové hity jako:
 

- A Plague Tale: Innocence
- Age of Empires 3
- Anno 1404
- Anno 2070
- Arma 2
- Banished
- Caesar 4
- Cities in Motion
- Cities Skylines
- Cityconomy : Service for Your City
- Construction Simulator 2015
- Emergency 2016
- Euro Truck Simulator 2
- Farm Manager 2018
- Farmers Dynasty
- Farmers Life
- Farming Giant
- Farming Simulator 15
- Farming Simulator 17
- Farming Simulator 19
- Fishing Planet
- Grand Ages Medieval
- House Flipper
- Kingdom Come : Deliverance
- Mafia 2
- Mafia 3
- Mashinky
- Medieval Dynasty
- Mining Industry
- Planet Zoo
- Pure Farming
- Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
- The Guild 2 Renaissance
- The Guild 3
- The Guild Gold Edition
- Train Fever
- Tropico 5
- Workers Resources Soviet Republic

 

 

A mnoho dalších her, které vás zaručeně zaujmou. Jste připraveni se ponořit do světa her? Těším se na vás ve světě her Klubovny pro volný čas!

Statistika našich profilů na platformě Steam! 

bottom of page